Okłady i zabiegi na leżance Soft Pack

Leżanka Soft Pack – specjalistyczne łóżko wodne, w którym ciało (oprócz głowy) jest szczelnie otulane bocznymi mankietami leżanki, wypełnionymi ciepłą wodą, niczym puchową kołdrą i  stopniowo zanurzane w wodzie. W efekcie zupełnie nie odczuwające żadnych barier ciało otulone wodną kołdrą, unosi się swobodnie na tafli wody dając intensywne ukojenie.

ZABIEGI NA CIAŁO NA LEŻANCE SOFT – PACK:
Balsam na leżance Soft – Pack
Relaksujący zabieg z balsamem posiadającym bardzo dużo substancji biologicznie czynnych pozostawią na skórze długotrwałe nawilżenie. Skóra stanie się jędrna i elastyczna dzięki tworzącej się okluzji
Cena 90-
Algowa pielęgnacja
Błyskawiczna kuracja wygładzająca oraz detoksykująca skórę. Kurację rozpoczyna peeling całego ciała,kolejnym etapem zabiegu jest aplikacja intensywnie rozgrzewającego kremu, który zawartości olejku cynamonowego zawdzięcza swoje działanie pobudzająco-oczyszczające oraz rozkładające komórki tłuszczowe. Zabieg wykonywany na leżance Soft- Pack
Cena 240,-
Peeling ciała z odżywcza maską Soft- Pack Japonia, Karaiby, Włochy
Relaksujący zabieg z peelingiem i balsamem posiadającym bardzo dużo substancji biologicznie czynnych pozostawią na skórze długotrwałe nawilżenie. Skóra stanie się jędrna i elastyczna dzięki tworzącej się okluzji.    Soft-Pack dostarczy skórze ciepła i odprężenia.
Cena 170,-
Hialuronowa odnowa
Zabieg głęboko nawilżający, przywracający optymalny poziom nawodnienia. Po kuracji skóra będzie aksamitnie gładka w dotyku. Peeling morski + maska.
Cena 240,- 
PEELINGI NA CIAŁO
Peeling kawowy całego ciała dla każdego rodzaju skóry, peeling oczyszcza, zmiękcza i usuwa martwe komórki.
Cena 130,-
 PEELING I MASAŻ 2W1 
Peeling pleców z masażem pleców
Intensywna pielęgnacja rozpoczynająca się od wybrania zmysłowego zapachu z trzech pobudzających zmysł węchu nutach zapachowych do wyboru są: Karaiby/ Włoskie Wino/ Japonia. Delikatny masaż relaksacyjny pleców I karku rozluźnia spięte mięśnie, skutecznie likwidując skutki stresu przy akompaniamencie aromatycznego ciepłego olejku. Doskonale odpręża I wycisza, przywracając równowagę między duszą, a ciałem.
Cena 140,-