uroczystości rodzinne

Celebruj ważne chwile w wyjątkowym miejscu

W Hotel & SPA Polesie z przyjemnością i niezwykłą starannością zadbamy o to, aby Twoja rodzinna uroczystość była wyjątkowa i udana. W trakcie planowania danego przyjęcia, indywidualnie omawiamy menu oraz organizację imprezy, stosując się do życzeń i sugestii naszych klientów. Pragniemy by każde wydarzenie, niezależnie czy jest to wesele, I Komunia Święta, okrągła rocznica czy kameralne spotkanie rodzinne, były dla Was niezapomniane. 

Elegancka

Sala
bankietowa

Pomoc

Wedding planerów

Menu

z produktów ekologicznych

Prezent

Dla Państwa Młodych

Noclegi

dla Gości Weselnych

Sale bankietowe

Nawet dla 200 osób

Nasza sala bankietowa jest w stanie zmieścić nawet 200 gości, jednak z wielką radością organizujemy także przyjęcia weselne w kameralnym gronie najbliższej rodziny. Elegancka sala może być zaaranżowana na kilka sposobów. W sezonie letnim do dyspozycji państwa młodych oddajemy również tarasy. Na życzenie jesteśmy w stanie zaaranżować ceremonię ślubną w plenerze lub w eleganckim namiocie bankietowym.

Przyjęcia okolicznościowe

W eleganckich wnętrzach lub w plenerze

Wesela i zaślubiny

Wyśmienite dania kuchni polskiej, przygotowane z najwyższej jakości, świeżych składników uwiodą gości weselnych bogatym smakiem. Możesz również zamówić bufet tematyczny, który urozmaici weselny jadłospis, np. stół staropolski, wiejski czy sushi. Doskonale zgrana i pomocna załoga kelnerska gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

Chrzciny i komunie

Skup się na swoim dziecku, zamiast zaprzątać sobie głowę organizacją przyjęcia. Nasz doświadczony personel zadba o staranną oprawę, wyśmienity poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje dla małych i dużych gości.Na miejsce uroczystości możesz wybrać jedna z dwóch sal restauracyjnych – bardziej kameralną lub wystawną lub taras z widokiem na las lub jezioro.

Przyjęcia okolicznościowe

Nasza recepta na udane przyjęcie? Połączenie eleganckich wnętrz, urokliwej przyrody ze świetną organizacją i pysznym jedzeniem. Organizujemy chrzciny, bankiety, urodziny i inne przyjęcia okolicznościowe. W Hotelu Polesie wypadną znakomicie zarówno rodzinne uroczystości w kameralnym gronie, jak i wystawne przyjęcia.

Atrakcje dodatkowe

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Pokazy barmańskie

Pokazy
magiczne

Bufety tematyczne

Fajerwerki na wodzie

Pokaz laserów
w lesie

Zakwaterowanie

Wygodny nocleg dla zaproszonych Gości

Dla gości weselnych, udostępniamy pokoje hotelowe w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy komfort i obsługę na najwyższym poziomie.


Planujesz wesele
lub przyjęcie?

Skontaktuj się z nami
wypełnij formularzWyślij zapytanie

Tutaj odetchniesz

od zgiełku miasta i wszelkich problemów

Hotel Polesie

Słoneczna 36
21-211 Dębowa Kłoda Białka
Białka
Rzeszów
2,2h, 225km
Lublin
1h, 54km
Warszawa
2,2h, 202km
Suwałki
5h, 350km
Gdańśk
5.5h, 530km
Kraków
4h, 380km
Łódź
3,4h, 335km
Białystok
3h, 220km
© 2024
Hotel Polesie