Zadbamy o każdy centymetr ciała

Spa Hotelu & Spa Polesie*** to kameralne miejsce, w którym całkowicie się zrelaksujesz…Właśnie tutaj mają Państwo okazję doznać holistycznej pielęgnacji ciała. W naszym SPA pracujemy na najwyższej jakości produktach marek KLAPP Cosmetics, Skeyndor oraz Kurland.

Otoczenie

Kompleksowość

Elegancja

Nowoczesność

Profesjonalizm

Dokładność

Otwartość

Troska

Sauna sucha

Seans w saunie suchej odbywa się w temperaturze około 100o Celsjusza, bardzo niska wilgotność powietrza wynosi około 10%. Pobyt w saunie oczyszcza ciało z toksyn, poprawia krążenie i zwiększa odporność na wszelkie choroby.

Seans w saunie suchej rozpoczynamy od najniższej ławki, w zależności od samopoczucia możesz stopniowo przesiadać się na wyższe stopnie. Optymalny czas jednorazowego pobytu w saunie wynosi 10-15 minut. Po tym czasie należy schłodzić ciało (zawsze od stóp i dłoni w kierunku serca). Następnym krokiem jest około 15 minutowy odpoczynek w wypoczywalni SPA. Optymalnie pełny relaks w strefie saun powinien zawierać 3 seanse (ogrzewanie-schładzanie-odpoczynek).

Ręczniki oraz szlafroki można odpłatnie wypożyczyć w recepcji hotelowej

Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni parowej odbywa się w temperaturze od 35 do 55o Celsjusza, wilgotność powietrza kształtuje się powyżej 80%. W łaźni parowej panuje niższa temperatura niż w saunie suchej, dzięki temu można w niej przebywać dłużej. Seans w łaźni parowej wspomaga oczyszczanie organizmu, przyspiesza wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn. Para wodna wnika głęboko w skórę oraz ją nawilża. Aby ubogacić pobyt w łaźni, można zaaplikować na skórę okład (np. z kredy lub dyni) lub peeling (np. kawowy lub solny).

Optymalny czas jednorazowego pobytu w łaźni wynosi około 10-15 minut. Po tym czasie należy schłodzić ciało (zawsze od stóp i dłoni w kierunku serca). Następnym krokiem jest około 15 minutowy odpoczynek w wypoczywalni SPA. Optymalnie pełny relaks w strefie saun powinien zawierać 3 seanse (ogrzewanie-schładzanie-odpoczynek).

Ręczniki oraz szlafroki można odpłatnie wypożyczyć w recepcji hotelowej.

Gabinety i wypoczywalnia

Nasza strefa relaksu to kameralne miejsce do wyciszenia i odpoczynku. Wygodne leżaki, stoły do masażu, łóżka wodne, wanny z hydromasażem i sauny to esencja głębokiej rewitalizacji i wypoczynku. Wszystko to w bardzo intymnej i kameralnej strefie.

Zrób prezent

Kup Voucher upominkowy
więcej

Szeroka gama zabiegów

relaks dla ciała i duszy

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało SOFT-PACK

Masaże i rytuały

Zabiegi lecznicze

Zabiegi dla mężczyzn

Dłonie i stopy

Zabiegi dla dzieci

Zabiegi i oferta SPA

zadzwoń, napisz lub zobacz MENU

Tutaj odetchniesz

od zgiełku miasta i wszelkich problemów

Hotel Polesie

Słoneczna 36
21-211 Dębowa Kłoda Białka
Białka
Rzeszów
2,2h, 225km
Lublin
1h, 54km
Warszawa
2,2h, 202km
Suwałki
5h, 350km
Gdańśk
5.5h, 530km
Kraków
4h, 380km
Łódź
3,4h, 335km
Białystok
3h, 220km