Konferencje i szkolenia

Poznaj naszą ofertę biznesową

Cisza i bliskość naturalnego środowiska to wymarzone warunki do pracy. Zwłaszcza jeśli pod ręką jest również doskonała infrastruktura szkoleniowa i konferencyjna oraz szybki, bezprzewodowy Internet. Jesteśmy przygotowani na obsługę jedno i wielodniowych konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Wydarzenia takie planujemy zawsze indywidualnie, dbając o nienaganną organizację i dobre samopoczucie naszych gości.

2 sale

konferencyjno-bankietowe

150os.

uczestników łącznie

Audio/video

na wyposażeniu sal w zależności od potrzeb

Zaplecze noclegowe

komfortowe pokoje

Sala Duża

do 100 osób

Duża sala szkoleniowa to nowoczesna sala przygotowana pod kątem konferencji i dużych szkoleń. W zależności od potrzeb mieści przy ustawieniu kinowym do 100 osób, przy ustawieniu szkoleniowym do 65 osób. W dodatkowym wyposażeniu Sali znajduje się wysuwany ekran, rzutnik, flipchart oraz nagłośnienie. Istnieje możliwość połączenia Sali dużej z salą restauracyjną w celu obsługi bankietu firmowego.

Sala Mała

do 30 osób

Mała sala szkoleniowa to miejsce gdzie uczestnicy szkolenia będą mieli idealne warunki do doszkalania swoich umiejętności. Sala z piękną panoramą jeziora za oknem zagwarantuje kameralność szkolenia do 30 osób. W jej dodatkowym wyposażeniu znajdują się rzutnik, ekran, flipchart. W zależności od wielkości grupy istnieje możliwość organizacji serwisu kawowego bezpośrednio na Sali z cichą i dyskretną obsługą kelnerską. Sala posiada indywidualne wejście z zewnątrz.


Sala Barowa

do 40 osób

Sala barowa to miejsce kuluarowe z wygodnymi sofami oraz stolikami. Zachęcamy do organizacji w niej przerw kawowych. Bezpośrednie sąsiedztwo sal szkoleniowych to komfort dla Gości.

Wyposażenie sal

W cenie wynajmu sal gwarantujemy

Rzutnik multimedialny

Ekran

Mikrofon

System nagłaśniający

Internet Wi – Fi

Flipchart

Pokoje dla biznesu

Dla uczestników spotkań, udostępniane są pokoje w Hotelu Polesie w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, komfort i wygodę.

Catering

W zależności od zlecenia, przygotujemy dla uczestników wydarzenia przerwę kawową lub obiadową. Wśród propozycji hotelowego szefa kuchni znajdują się zarówno słodkie, jak i słone przekąski, obiady serwowane i poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.


Organizujemy wydarzenia firmowe

Imprezy
integracyjne

Wigilie
firmowe

kolacje biznesowe

konferencje
i szkolenia

bankiety
i eventy

grille
i ogniska

Atrakcje dla firm

Hotel & SPA Polesie

Nowoczesna kręgielnia

2 nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, przy świetle ultrafioletowym, które stwarzają niepowtarzalną atmosferę kręgielni. Posiadamy obuwie i kule dostosowane do najmłodszych graczy.

Grillowisko

Dla naszych gości, którym szczególną przyjemność sprawia nocne biesiadowanie przy grillu lub ognisku stworzyliśmy doskonale zaprojektowane grillowisko. Jest to idealne miejsce do uczty na świeżym powietrzu.

SPA & Wellness

Nasza strefa SPA to kameralne miejsce, w którym całkowicie się zrelaksujesz. Do dyspozycji sauna, łaźnia parowa oraz 4 gabinety zabiegowe. Właśnie tutaj można doznać prawdziwie holistycznej pielęgnacji ciała.

Jazda bryczką lub kulig

Na Państwa życzenie organizujemy przejazdy bryczką po lasach Parczewskich. Atrakcją tego przejazdu jest ognisko z kiełbaską. Przejazd bryczkami z pewnością zaliczyć będzie można do niezapomnianych i emocjonujących przeżyć. Przy okazji podziwiać można piękne widoki malowniczych terenów.

Planujesz konferencje
lub spotkanie biznesowe?

Skontaktuj się z nami

Tutaj odetchniesz

od zgiełku miasta i wszelkich problemów

Hotel Polesie

Słoneczna 36
21-211 Dębowa Kłoda Białka
Białka
Rzeszów
2,2h, 225km
Lublin
1h, 54km
Warszawa
2,2h, 202km
Suwałki
5h, 350km
Gdańśk
5.5h, 530km
Kraków
4h, 380km
Łódź
3,4h, 335km
Białystok
3h, 220km
© 2024
Hotel Polesie