ZABIEGI NA DŁONIE:
Jedwabiste dłonie 
Zabieg Jedwabiste dłonie jest kilkuetapowym seansem pielęgnacyjnym, znacznie poprawiającym stan skóry dłoni, która codziennie poddawana jest szkodliwemu działaniu środków chemicznych oraz działaniu czynników atmosferycznych. Połączenie odżywczego masła shea z mieszanką oleju macademia z olejem z pestek winogron pozostawia skórę dłoni miękką, rozświetloną i aksamitnie gładką.Efekty zabiegu: Nawilżenie i wygładzenie skóry, pobudzenie skóry do regeneracji, przywrócenie skórze świeżości, elastyczności i jędrności, wyrównanie kolorytu
 Cena 70,-
Regeneracja dłoni
Błyskawiczna pielęgnacja oraz regeneracja zniszczonej i szorstkiej skóry dłoni. Naturalny skład doskonale regeneruje naskórek poddany szkodliwemu działaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak mróz, wilgotne powietrze oraz środki chemiczne wykorzystywane w gospodarstwie domowy. Po 20 minutach działania maski, skóra dłoni jest wygładzona, rozjaśniona, nawilżona oraz elastyczna i napięta.
Cena 45,-
Masaż dłoni
Zabieg doskonale poprawia samopoczucie, rozluźniając i kojąc nerwy oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni.  Działa odmładzająco.
Cena 60,-

ZABIEGI NA STOPY

Raj dla stóp

Stopy niosą nas przez całe życie, dlatego należy im się chwila wytchnienia. Orzeźwiająco-regenerujący zabieg polega na zrelaksowaniu mięśni, poprawie krążenia, a przede wszystkim doskonałym odżywieniu skóry stóp. Rozpoczyna się kąpielą stóp z dodatkiem orzeźwiającej soli morskiej. Użycie peelingu w wybranej nucie zapachowej oczyści i wygładzi skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną. Nałożenie głęboko regenerującego masła przyniesie uczucie odświeżenia, a masaż rozluźniający zredukuje napięcie mięśniowe.

Cena 120,-

Zabieg na suche i zniszczone stopy

Maska pielęgnuje skórę stóp z problemem suchości i skłonnością do pęknięć. Dzięki zawartości olejów roślinnych i masła shea intensywnie nawilża, przywracając równowagę w naskórku. Odżywcze działanie ekstraktu z miodu i protein mlecznych wspomaga odbudowę i regeneruje mikrourazy. Menthol i panthenol łagodzą podrażnienia oraz likwidują uczucie zmęczenia stóp.

Cena 70,-

Masaż stóp

Jest nie tylko niezwykle przyjemny, lecz przede wszystkim korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Na stopach znajduje się mapa całego naszego ciała, dlatego też masaż stóp jest bardzo pomocny w przypadku przewlekłych bólów głowy lub dolegliwości innych narządów, które można zwalczyć, uciskając odpowiednie punkty na stopach. Przykładowo, masaż środkowej części stopy korzystnie wpływa na stan nerek, masaż pięty pomaga walczyć z dolegliwościami obejmującymi narządy płciowe, a masaż palucha redukuje ból głowy. Masaż stóp jest również zabiegiem niezwykle relaksującym, zwłaszcza wtedy, gdy na co dzień wykonujemy pracę w pozycji stojącej, lub gdy dużo chodzimy. Zabieg ten przyniesie korzyści również tym osobom, które narzekają, że ich nogi są często obolałe lub opuchnięte.

Cena 80,-