ZABIEGI NA DŁONIE:
Jedwabiste dłonie 
Zabieg Jedwabiste dłonie jest kilkuetapowym seansem pielęgnacyjnym, znacznie poprawiającym stan skóry dłoni, która codziennie poddawana jest szkodliwemu działaniu środków chemicznych oraz działaniu czynników atmosferycznych. Połączenie odżywczego masła shea z mieszanką oleju macademia z olejem z pestek winogron pozostawia skórę dłoni miękką, rozświetloną i aksamitnie gładką.Efekty zabiegu: Nawilżenie i wygładzenie skóry, pobudzenie skóry do regeneracji, przywrócenie skórze świeżości, elastyczności i jędrności, wyrównanie kolorytu
 Cena 70,-
Masaż dłoni
Zabieg doskonale poprawia samopoczucie, rozluźniając i kojąc nerwy oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni.  Działa odmładzająco.
Cena 60,-
 ZABIEGI NA STOPY

Raj dla stóp

Stopy niosą nas przez całe życie, dlatego należy im się chwila wytchnienia. Orzeźwiająco-regenerujący zabieg polega na zrelaksowaniu mięśni, poprawie krążenia, a przede wszystkim doskonałym odżywieniu skóry stóp. Rozpoczyna się kąpielą stóp z dodatkiem orzeźwiającej soli morskiej. Użycie peelingu w wybranej nucie zapachowej oczyści i wygładzi skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną. Nałożenie głęboko regenerującego masła przyniesie uczucie odświeżenia, a masaż rozluźniający zredukuje napięcie mięśniowe.

Cena 120,-

Zabieg na suche i zniszczone stopy – mavex

Zabieg na stopy Mavex to profesjonalny rytuał, który szybko przywraca zniszczonej skórze stóp miękkość i gładkość. Wyróżnia go łagodny i nieinwazyjny sposób usunięcia odcisków, pęknięć, suchej, zrogowaciałej skóry bez powodowania żadnych podrażnień. Efekty zabiegu Mavex utrzymują długo po jego wykonaniu.

Cena 110,-