Wesela

Wiemy, jak sprawić, aby dzień wesela na długo pozostał wspaniałym wspomnieniem dla pary młodej i gości. Nasza sala bankietowa jest w stanie zmieścić nawet 200 gości, jednak z wielką radością organizujemy także przyjęcia weselne w kameralnym gronie najbliższej rodziny. Elegancka sala może być zaaranżowana na kilka sposobów. W sezonie letnim do dyspozycji państwa młodych oddajemy również tarasy. Na życzenie jesteśmy w stanie zaaranżować ceremonię ślubną w plenerze lub w eleganckim namiocie bankietowym.

Przyjęcia ślubne

Wyśmienite dania kuchni polskiej, przygotowane z najwyższej jakości, świeżych składników uwiodą gości weselnych bogatym smakiem. Menu na wesele ustalane jest indywidualnie przy wsparciu naszego szefa kuchni. Możesz również zamówić bufet tematyczny, który urozmaici weselny jadłospis, np. stół staropolski, wiejski czy sushi. Doskonale zgrana i pomocna załoga kelnerska gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

Atrakcje weselne

Aby zabawa na weselu była szampańska a atmosfera gorąca przez całą noc, przygotowaliśmy zestaw atrakcji, które możesz zaproponować gościom weselnym. Proponujemy między innymi:

  • pokazy barmańskie,
  • występy gwiazd i pokazy magiczne,
  • pokazy sztucznych ogni.

Wsparcie w organizacji przyjęcia

Dzień ślubu jest wyjątkowy, dlatego zadbamy o to, by Państwo Młodzi mieli jak najmniej na głowie. Możesz nam zlecić zamówienie i udekorowanie samochodu do ślubu, transport gości weselnych oraz sesji zdjęciowej w plenerze lub we wnętrzu hotelu.

Zadzwoń pod numer 663 946 499 i umów się aby omówić Twoje wymarzone przyjęcie weselne!