Nasza recepta na udane przyjęcie? Połączenie eleganckich wnętrz, urokliwej przyrody ze świetną organizacją i pysznym jedzeniem. Organizujemy chrzciny, bankiety, urodziny i inne przyjęcia okolicznościowe. W Hotelu Polesie wypadną znakomicie zarówno rodzinne uroczystości w kameralnym gronie, jak i wystawne przyjęcia.

Trzy sale w malowniczej okolicy

Urokliwe plenery, w których usytuowany jest Hotel Polesie to niebanalne tło dla spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Z myślą o wygodzie naszych gości, przygotowaliśmy trzy sale do wyboru:

  • sala bankietowa – pomieści do 200 osób,
  • duża sala restauracyjna,
  • kameralna sala rodzinna.

Na potrzeby gości zaaranżowane mogą zostać również dwa tarasy. Z jednego z nich rozpościera się piękny widok na Jezioro Bielskie.

Uczta dla podniebienia
Wiemy, że żadne przyjęcie nie może się w pełni udać, bez suto zastawionego stołu. Menu na przyjęcia i imprezy okolicznościowe możesz skomponować indywidualnie. Szef kuchni ugotuje dla gości apetyczne dania wyłącznie ze świeżych składników wysokiej jakości.

Dodatkowe atrakcje dla gości

Aby zapewnić gościom niezapomniane doznania, Hotel Polesie oferuje szereg atrakcji na indywidualne zamówienie. Podczas uroczystości możliwe jest zorganizowanie pokazów i występów o różnorodnej tematyce, zabaw w plenerze czy sesji zdjęciowych. Najmłodsi goście hotelu mogą korzystać z bogato wyposażonego kącika zabaw – możliwe jest również przygotowanie dla nich specjalnych animacji.