Dla zakochanych Deluxe.
Wygodny i przestronny pokój o nowoczesnej stylistyce, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku jak i do pracy.
Romantyczna aranżacja wnętrza pokoju wprowadzi Gości w intymny nastrój.
Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, zestaw ręczników, kosmetyków hotelowych, szlafroki, wodę 0,5 l. na osobę.
W pokoju umieszczony jest zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, możliwe jest również korzystanie z usługi room service.
Na wyposażeniu znajduje się również, telewizor z płaskim ekranem umieszczony na ścianie, telefon oraz balkon.
Specjalnie na życzenie gości przygotowujemy romantyczną kolację przy świecach w hotelowej restauracji.
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie bufetowe lub serwowane, klimatyzacja, wi-fi, parking, możliwość skorzystania z sauny suchej oraz łaźni parowej, korzystanie z rowerów turystycznych, kijków do nord walkingu, a także korzystanie z salki fitness.
Istnieje również możliwość wzbogacenia oferty o dodatkowe usługi tj. kwiaty do pokoju, butelka wina, kosz owoców.