Pokoje

Do dyspozycji gości oddajemy 29 dwuosobowych i 5 pokoi jednoosobowych w trzech różnych standardach.  Komfortowe pokoje z balkonami o powierzchni od 14 m2 dają możliwość wypoczynku i spokojnego snu.

Wszystkie pokoje hotelowe składają się z przestronnej części sypialnianej, przedsionka oraz łazienki. Wyposażenie pokoju hotelowego zgodne jest z wymogami dla hotelu 3*.

Nowoczesne wnętrze, ciepłe barwy oraz urokliwe widoki pozwolą Państwu poczuć się doskonale i umilą wypoczynek.

galeria-9Pokoje typu Standard

Pokój typu Standard jest to wygodny pokój, przeznaczony do wypoczynku orasz snu. Pokój tej kategorii posiada balkon, przestronną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem, dostęp do sieci wi-fi, parking oraz śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Zobacz

Pokoje typu Premium

Pokój typu Premium jest to wygodny i przestronny pokój przeznaczony do komfortowego wypoczynku oraz wygodnego snu. Pokój tej kategorii posiada oprócz standardowego wyposażenia dodatkowo klimatyzację, kosmetyki hotelowe oraz częściowy widok z balkonu na jezioro.

Zobacz

Pokoje typu De Luxe

Pokój typu De Luxe jest to pokój przeznaczony do komfortowego wypoczynku oraz regeneracji. Z uwagi na fakt iż pokoje znajdują się na piętrze są oddalone od recepcji gwarantuję ciszę i spokój. Pokój tej kategorii wraz ze standardowym wyposażeniem posiada pełen zestaw hotelowy, częściowy widok z balkonu na jezioro, serwis kawowy w pokoju, możliwość korzystania ze sprzętu turystycznego jak również możliwość korzystania z sauny suchej lub łaźni parowej przez 1 godzinne dziennie.

Zobacz

W cenę każdej kategorii pokoju wliczone jest śniadanie, dostęp do sieci wi-fi, parking.