Rodzinne pikniki nad brzegiem jeziora

Serdecznie zapraszamy Państwa na letni wypoczynek w Hotelu & Spa Polesie*** nad jeziorem.

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet wakacyjny z myślą o rodzinnych wczasach z smakowitym koktajlem ze świeżych owoców lub warzyw popijanym wśród śpiewu ptaków w wygodnym leżaku.

Wakacje nad jeziorem to odpoczynek, pobyt z całodziennym wyżywieniem w miejscu przyjaznym rodzinie to szansa na udany odpoczynek.

W trakcie lubelskich wakacji w nowoczesnym Hotelu & Spa Polesie*** zagwarantowane będą do Państwa dyspozycji rowery na przyrodnicze przejażdżki po okolicy z piknikowym koszem pełnym smakołyków. Na wyposażeniu hotelu w trakcie pakietu wakacyjnego do Państwa dyspozycji, bezpłatnie są również kijki do nordic walkingu, dla zdrowych spacerów przez cały Państwa pobyt.

Letnie wakacje w Hotelu & Spa Polesie*** urozmaicą Państwo w naszej strefie Spa, gdzie wspólnie z Naszą obsługą dobiorą Państwo zabiegi indywidualne, a strefa saun będzie do Państwa dyspozycji przez cały pobyt.

  Na specjalnym letnim wypoczynku są również Państwa dzieci, które wśród radosnej beztroski, możliwości zabaw mają bez liku. Hotel & Spa Polesie to pomysł na bezpieczne wakacje dla Państwa i interesujące miejsce na wakacje z dziećmi. Specjalnie dla Państwa rodzinnych wakacji w lubelskim przygotowaliśmy siedziska do rowerów dla dzieci oraz kąciki dziecięce.

Zadbajmy o rodzinne wakacje!

Pakiet rodzinny na wakacje gwarantuje:

Wartość pojedynczych usług dla osoby 1 702-

Rezerwacja do końca maja to cena dla osoby zamiast 1 702,-tylko 1 116,-